lub transferuj domeny do Nas!

Responsywne strony internetowe


Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem responsywnych stron internetowych dla firm i osób prywatnych.

 

Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę otrzymasz responsywną stronę internetową wyposażoną w panel administracyjny CMS. Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego można samodzielnie dodawać oraz edytować podstrony, przesyłać pliki na serwer, zamieniać treść, obrazki itp.

 

Dzięki firmowej stronie www zaistniejesz w internecie, zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy, pozyskasz nowych klientów a dotychczasowym ułatwisz współpracę, zapewniając im stały dostęp do aktualnych informacji o firmie i jej ofercie.


Portfolio

 

Koszty związane z wykonaniem strony internetowej oraz jej utrzymaniem (domena i serwer) od 499zł.

Koszt wykonania strony internetowej jest zależny od zakresu prac związanych z wykonaniem danej strony internetowej, czyli od ilości podstron, wersji językowych oraz treści (teksty, zdjęcia), które mają zaleźć się na stronie internetowej.

 

Usługi dodatkowe


Zlecenie nam wprowadzenia zmian na stronie od 35zł.

W przypadku gdy informacje na stronie nie będą ulegały częstym zmianom zalecamy skorzystać z tej formy zmian treści na stronie. Pobieramy opłatę od wprowadzonych zmian, zapewniamy odpowiednie przygotowanie materiałów na potrzeby internetu np. obróbkę, retusz i przygotowanie zdjęć czy wykonanie plików w formacie .pdf do pobrania.


Zlecenie nam pełnej administracji nad stroną - do negocjacji.

Ta opcja jest dobra dla firm, które będą systematycznie wprowadzać zmiany na stronie internetowej i przeprowadzać drobne zmiany w strukturze strony WWW. Posiadasz stronę firmową a nie masz czasu albo pracownika, który zająłby się administracją strony WWW - zleć nam opiekę nad stroną. Zapewniamy korzystną ofertę współpracy.