lub transferuj domeny do Nas!

Responsywne sklepy internetowe


Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem responsywnych sklepów internetowych dla firm i osób prywatnych.

 

Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę otrzymasz responsywny sklep internetowy wyposażoną w panel administracyjny CMS. Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego można samodzielnie dodawać oraz edytować produkty, przesyłać pliki na serwer, zamieniać treść, obrazki itp.

 

Portfolio

 

Koszty związane z wykonaniem sklepu internetowego oraz jego utrzymaniem (domena i serwer) od 799zł.

Koszt wykonania sklepu internetowego jest zależny od zakresu prac związanych z jego wykonaniem, czyli od ilości wersji językowych oraz treści (teksty, zdjęcia), które mają zostać wprowadzone.

 

Usługi dodatkowe


Zlecenie nam wprowadzenia zmian na stronie od 35zł.

W przypadku gdy informacje na stronie nie będą ulegały częstym zmianom zalecamy skorzystać z tej formy zmian treści na stronie. Pobieramy opłatę od wprowadzonych zmian, zapewniamy odpowiednie przygotowanie materiałów na potrzeby internetu np. obróbkę, retusz i przygotowanie zdjęć czy wykonanie plików w formacie .pdf do pobrania.


Zlecenie nam pełnej administracji nad stroną - do negocjacji.

Ta opcja jest dobra dla firm, które będą systematycznie wprowadzać zmiany na stronie internetowej i przeprowadzać drobne zmiany w strukturze strony WWW. Posiadasz stronę firmową a nie masz czasu albo pracownika, który zająłby się administracją strony WWW - zleć nam opiekę nad stroną. Zapewniamy korzystną ofertę współpracy.